30 listopada 2021
Zbieranie wody deszczowej to świetny
Zapraszamy do kompostowania Pojemnik który
521,00 zł

Inne produkty

Opis produktu

 

Reklamówki BioBag wyróżniają się spośród innych toreb na zakupy tym, że są w 100% biodegradowalne i kompostowalne. Powstają ze skrobi ziemniaczanej, są trwałe i estetyczne. 

Mogą z powodzeniem zastąpić rozkładające się przez setki lat tradycyjne reklamówki foliowe. Nie przyczyniają się do wytwarzania trudnych do utylizacji odpadów.Kiedy ich czas użytkowania dobiegnie końca, można je składować w domowych i komunalnych kompostownikach - w warunkach kompostowych rozłożą się w ciągu 45 dni. Mogą posłużyć także do zebrania odpadów organicznych i zmieszanych.

Siatki mają wygodne "uszy" ułatwiające przenoszenie.

Ilość w rolce: 300 szt. Wymiary: 20x42cm

Torby na zakupy BioBag powstają z innowacyjnego tworzywa Mater-Bi, którego głównym składnikiem jest skrobia ziemniaczana.

Dzięki temu są:

BIODEGRADACJA WORKÓW I TOREB BIOBAG

Ekologiczne produkty BioBag nie zawierają polietylenu, powszechnego we współczesnej produkcji przemysłowej szkodliwego związku rozkładającego się przez setki lat. Worki i torby BioBag w warunkach kompostowych (w obecności tlenu i wyspecjalizowanych mikroorganizmów) rozkładają się w około 45 dni!

 

WPŁYW NA POWSTAWANIE EFEKTU CIEPLARNIANEGO

Dzięki wykorzystaniu przy produkcji naturalnych składników, produkty BioBag znacząco przyczyniają się do redukcji efektu cieplarnianego.

 

Czas dostawy: 3-4 dni

Opis:

Reklamówki BioBag wyróżniają się spośród innych toreb na zakupy tym, że są w 100% biodegradowalne i kompostowalne.Powstają ze skrobi ziemniaczanej, są trwałe i estetyczne.

W kształcie t-sirt, z wygodnymi "uszami" ułatwiającymi przenoszenie.

Idealne jako siatki sklepowe. Mogą z powodzeniem zastąpić rozkładające się przez setki lat tradycyjne reklamówki foliowe.Odpowiednie do domowych i komunalnych kompostowników.

Ilość w rolce: 300 szt. Wymiary: 20x42cm

77,72 zł

 

Torba 20x42 cm

ZAPISZ SIĘ
ZAPISZ SIĘ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Bądź na bieżąco z aktualnościami

Zapisz się do newslettera!

Ze względu na dynamiczną sytuację na rynku , spowodowaną pandemią, zastrzegamy możliwość zmiany terminu dostaw oraz cen.