Nasza firma działa nieprzerwanie od 2006 roku, pod nazwą SKANDER Wyposażanie Firm, oferując kompleksowe wyposażenie obiektów użyteczności publicznej jak instytucje, hotele ale także obiekty mieszkalne. Wspieramy naszych Klientów w doborze najlepszych rozwiązań, ponieważ współpracujemy z licznymi wytwórcami z Polski oraz innych krajów Europy. Stawiamy na sprawdzonych producentów oraz powszechnie doceniane marki. W ofercie posiadamy takie produkty jak wykładziny i płytki dywanowe, meble, krzesła, materace, osłony okienne i akustyczne, dekoracje i obrazy oraz różne produkty do wyposażenia magazynu i warsztatu. W zależności od potrzeby projektu nad którym pracujemy, jesteśmy w stanie zapewnić także inne produkty do wykończenia obiektu. Produkty odznaczają się solidnością, atrakcyjnym wyglądem i bardzo korzystnymi cenami.

 

Sklep ekoDOBRE.PL to nasza najnowsza propozycja. To jak bardzo ważne jest dbanie o środowisko naturalne , chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Jako firma wychodzimy naprzeciw temu wyzwaniu i wprowadzamy ofertę produktów EKO. Produkty ekologiczne, bezpieczne dla środowiska, biodegradowalne, podlegające recyklingowi. Produkty przeznaczone dla każdego kto wie, że jest najwyższy czas na nowe podejście do otaczającego nas świata. 

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu e-mail : eko@ekodobre.pl oraz skander@skander.com.pl

O nas

ZAPISZ SIĘ
ZAPISZ SIĘ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Bądź na bieżąco z aktualnościami

Zapisz się do newslettera!

Ze względu na dynamiczną sytuację na rynku , spowodowaną pandemią, zastrzegamy możliwość zmiany terminu dostaw oraz cen.