30 listopada 2021
Zbieranie wody deszczowej to świetny
Zapraszamy do kompostowania Pojemnik który
468,00 zł

Inne produkty

Opis produktu

 

Naturalny płyn do mycia podłóg z którymi zwierzak ma kontakt, 500 ml, Totobi

Idealnie sprawdzi się do mycia wszystkich rodzajów podłóg po których Twój zwierzak nie tylko chodzi boso, ale pewnie też trochę leży (nawet jeśli zapewnisz mu legowisko), oddycha i wącha wszystko. Będzie tak czysto, że teraz możesz jeść z podłogi.

Idealnie czyści, usuwa zapachy, szybko wysycha

STWORZONY Z MYŚLĄ O CZWORONOGACH, Z KTÓRYMI MIESZKAJĄ LUDZIE

To produkt, naturalny dopasowany do wrażliwych nosków i łapek. Bazujący na prostych rozwiązaniach i czystych składnikach, bez tajemniczych nazw, które łatwo jest wymówić, dzięki czemu są bezpieczne dla Ciebie, Twojego Pupila i naszej planety.

NAJLEPSZY DLA NAJLEPSZYCH PRZYJACIÓŁ

Poskromi nieprzyjemne zapachy, które przy Czworonożnych członkach rodziny, czasami lubią się pojawić

Dzięki lekkiej, naturalnej nucie zapachowej, zadba o to aby Twoje Czworonożne dziecko, mogło bezpiecznie oddychać i wąchać wszystko co jest na podłodze, bo któż z nas czułby się dobrze wdychając mocne, sztuczne zapachy każdego dnia?

Nie namawiamy, ale obiecujemy, że będzie tak czysto, że teraz można jeść z podłogi.Bezpieczny nawet dla alergików, rękawiczki nie będą potrzebne aby z niego korzystać.

Dba o planetę - zapakowany w butelkę powstałą z trzciny cukrowej z oznaczeniem: I AM GREEN – możesz ją uzupełniać kilka razy.

i PAMIĘTAJ:

TWÓJ PUPIL NIE MOŻE PRZECZYTAĆ LISTY SKŁADNIKÓW, ALE …MOŻE JE POCZUĆ.

Stosowanie:

Bez spłukiwania: wlej 20 ml płynu do 5 l ciepłej wody, wymieszać. Umyj podłogę i pozostaw do wyschnięcia.

Ze spłukiwaniem: w przypadku silnych zabrudzeń, nanieś płyn na gąbkę lub bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię i delikatnie wetrzyj. Wypróbuj najpierw w mało widocznym miejscu. Po umyciu spłucz wodą, wytrzyj do sucha i gotowe.

Produkt naturalny – podczas przechowywania może tworzyć się niewielki osad.

Składniki:

100% SKŁADNIKÓW POCHODZI Z NATURY

Roślinne środki myjące związki powierzchniowo czynne pozyskiwane z oleju kokosowego i glukozy otrzymywanej z kukurydzy: skutecznie czyszczą, odtłuszczają.

Roślinne środki myjące związki powierzchniowo czynne pozyskiwane z oleju kokosowego i betainy z EKOCERTEM – rozpuszczają brud, naturalnie usuwają zanieczyszczenia, plamy i osady, zabezpieczają czyszczoną powierzchnię.

Kwasek cytrynowy roślinny środek neutralizujący pH, odtłuszcza, skutecznie usuwa zabrudzenia organiczne, mineralne, zwalcza wirusy, bakterie i grzyby, przyśpiesza wysychanie czyszczonej powierzchni.

Olejek z bergamotki i zielonej herbaty   działa antybakteryjnie i antyseptycznie, odświeża i pozostawia delikatny, przyjemny zapach.

Skład: niejonowe środki powierzchniowo czynne (<5%), amfoteryczne środki powierzchniowo czynne (<5%), kompozycja zapachowa*, *olejki eteryczne (LINALOOL, CITRONELLOL, CITRAL) 

 

UWAGA OSTRZEŻENIE: Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi.W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Zawiera: linalool, citronellol, citral. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Czas dostawy: 3-4 dni

Opis:

Idealnie sprawdzi się do mycia wszystkich rodzajów podłóg po których Twój zwierzak nie tylko chodzi boso, ale pewnie też trochę leży (nawet jeśli zapewnisz mu legowisko), oddycha i wącha wszystko.Będzie tak czysto, że teraz możesz jeść z podłogi.

21,43 zł

 

Naturalny płyn do mycia podłóg z którymi zwierzak ma kontakt, 
500 ml, Totobi

ZAPISZ SIĘ
ZAPISZ SIĘ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Bądź na bieżąco z aktualnościami

Zapisz się do newslettera!

Ze względu na dynamiczną sytuację na rynku , spowodowaną pandemią, zastrzegamy możliwość zmiany terminu dostaw oraz cen.