20 grudnia 2021
Recykling to jedno z rozwiązań ochrony środowiska naturalnego. Ograniczamy w ten sposób zużycie surowców naturalnych
30 listopada 2021
W ofercie naszej znajdziecie wykładziny nowej generacji, której włókna składają się z surowców odnawialnych jak

Poznaj więcej

27 stycznia 2022

Oferujemy artykuły drewniane dla dzieci

 

Nasze produkty są niepowtarzalne, solidne i zaprojektowane tak, aby sprawiały dziecku radość, aby pozytywnie wpływały na jego rozwój i aby były bezpieczne. Zapraszamy i Ciebie – znajdziesz tu produkty na roczek, często poszukiwane prezenty, jak również drewniane artykuły dla starszych dzieci , posiadamy też mebelki do pokoików dziecięcych. Nasze produkty są ekologiczne. Wykonane są z ekologicznych materiałów, wykończone ekologicznymi, atestowanymi farbami i lakierami, również produkowanymi przez polską firmę. Artykuły te mają bardzo duży wpływ na rozwój dziecka a zabawki drewniane szczególnie. Najważniejsze jest aby dziecko mogło rozwijać swoją wyobraźnię, aby zabawa była też kreacją . Te zadania drewniane zabawki spełniają szczególnie; drewniane domki dla lalek, jednocześnie pełniące funkcje biurka, garażu lub zamku pomagają rozwijać wyobraźnię i tworzyć najróżniejsze , fantastyczne miejsca zdarzeń.

Sam materiał, jakim jest drewno jest dla nas bardzo przyjazny i przyjemny. My staramy się aby zabawki były bezpieczne i miłe dla dziecięcych rączek, nie miały żadnych ostrych lub zbyt małych elementów. Naszą ofertę staramy się ciągle poszerzać o nowe , ciekawe wyroby. Ekologiczne zabawki to teraz kierunek, który będzie się rozwijał i my też staramy się śledzić wszystkie nowinki, które mogą sprawić przyjemność naszym maluszkom. 

 

Serdecznie zapraszamy.

 

Oferty przygotowujemy na indywidualne zapytania.

 

 

                                                                                                                                             

Drewniane, ekologiczne artykuły dla dzieci polskiej produkcji

ZAPISZ SIĘ
ZAPISZ SIĘ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Bądź na bieżąco z aktualnościami

Zapisz się do newslettera!

Ze względu na dynamiczną sytuację na rynku , spowodowaną pandemią, zastrzegamy możliwość zmiany terminu dostaw oraz cen.